Akciové ponuky Jaguar Land Rover v JP AUTO

Využite naše aktuálne akciové ponuky Jaguar Land Rover v JP AUTO NITRA.

Ako fungujeme počas súčasnej pandemickej situácie?

Myslíme na vaše zdravie, preto sme zabezpečili všetky potrebné hygienické opatrenia. Na komunikáciu s predajcom či so servisným poradcom sme vytvorili diskrétnu zónu, takže budete mať dostatočný odstup. Stretnutia sú dohodnuté na konkrétny čas a zákazníkov prijímame po jednom. V prípade servisu bude vaše vozidlo po oprave dôkladne vydezinfikované a všetky dotykové plochy budú počas všetkých servisných úkonov chránené. Pri odovzdávaní vozidla taktiež dodržujeme bezpečný odstup a momentálne umožňujeme iba možnosť platby kartou. Veríme, že sa pri návšteve JP AUTO budete cítiť bezpečne.

Rezervujte si termín

  Základné informácie
  Servis
  Osobné údaje

  STK bez starostí

  V našom servise sa postaráme o prípravu vášho vozidla na STK.
  S balíčkom STK za 100€ s DPH vám zaručíme odhalenie potenciálnych závad. Zároveň ponúkame bezstarostné zabezpečenie samotnej TK, EK za 85€ s DPH.

   Certifikované jazdené vozidlá

   Ponúkame vám certifikované jazdené vozidlá značky Jaguar a Land Rover. Jedná sa o preverené vozidlá, ktoré nemajú viac ako 5 rokov alebo 150 000 km. Podliehame pravidelným auditom kontrolujúcim dodržiavanie APPROVED štandardov, a preto vám môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti a komfortu za zvýhodnenú cenu.

    Skladové vozidlá s predĺženou zárukou

    Využite našu limitovanú akciu na predĺženú záruku na 5 rokov alebo 200 000 km pre skladové vozidlá. Akcia sa vzťahuje na všetky skladové vozidlá s výnimkou nových MY21 modelov E-PACE a F-PACE a platí do 30.9. 2021 alebo vypredania skladových zásob. V prípade, že nemáte záujem o predĺženú záruku, vám bude udelená zľava z ceny vozidla. Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov.

     DEZINFIKOVANIE VOZIDLA

     Zabezpečíme, aby vaše vozidlo bolo zdravotne nezávadné. Dezinfikovaním redukujeme vznik alergií, vírusov, baktérií a plesní.

     Financovanie BUSINESS PREMIUM

     Využite zvýhodnené financovanie pre vybrané modely Jaguar a Land Rover s 0% navýšením, s minimálnou akontáciou 0% a množstvom ďalších výhod. Akcia platí do 30.09. 2021. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

     KONTAKTUJTE NÁS

      Predaj za komis a výkup vozidiel

      Prenechajte starosti s predajom svojho staršieho vozidla na nás. V prípade, že ste si vybrali svoje nové vozidlo u nás, vykúpime vaše staršie vozidlo akejkoľvek značky. Doplatíte už len rozdiel v cene. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

      KONTAKTUJTE NÁS

       ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE