Novinky a aktuálne akcie Jaguar Land Rover

Staňte sa súčasťou JP AUTO Nitra a využite aktuálne akciové ponuky Jaguar Land Rover.

Ako fungujeme počas súčasnej pandemickej situácie?

Myslíme na vaše zdravie, preto sme zabezpečili všetky potrebné hygienické opatrenia. Na komunikáciu s predajcom či so servisným poradcom sme vytvorili diskrétnu zónu, takže budete mať dostatočný odstup. Stretnutia sú dohodnuté na konkrétny čas a zákazníkov prijímame po jednom. V prípade servisu bude vaše vozidlo po oprave dôkladne vydezinfikované a všetky dotykové plochy budú počas všetkých servisných úkonov chránené. Pri odovzdávaní vozidla taktiež dodržujeme bezpečný odstup a momentálne umožňujeme iba možnosť platby kartou. Veríme, že sa pri návšteve JP AUTO budete cítiť bezpečne.

Rezervujte si termín

  Základné informácie
  Servis
  Osobné údaje

  NOVÝ LAND ROVER RANGE ROVER

  Nová generácia luxusného SUV, ktoré radikálne zmenilo pohľad na svet motorizmu. S presvedčivým dizajnom, vyššiou úrovňou elegancie, exkluzivity a luxusu vytŕča z radu a ide príkladom ostatným značkám.

  Spoznajte nový Range Rover 2022 a zistite viac o jeho dizajne, komforte a technických inováciach.

   Certifikované jazdené vozidlá

   Filozofiou spoločnosti JP AUTO Nitra je ponúkať zákazníkom maximálnu spokojnosť prostredníctvom nadštandardných služieb a kvalitných produktov. Okrem predaja nových vozidiel disponujeme tiež širokou ponukou certifikovaných jazdených vozidiel značiek Jaguar a Land Rover.

   Ide o preverené vozidlá s jasnou servisnou históriou, ktoré nemajú viac ako 5 rokov alebo 150 000 km. Vozidlá s označením APPROVED podliehajú pravidelným auditom kontrolujúcich dodržiavanie najvyšších štandardov, a preto vám môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti a komfortu za zvýhodnenú cenu.

    VÝMENA STARÉ ZA NOVÉ

    Prenechajte starosti s predajom svojho staršieho vozidla na nás. V prípade, že ste si vybrali svoje nové vozidlo u nás, vykúpime Vaše staršie vozidlo akejkoľvek značky. Doplatíte už len rozdiel v cene. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

    KONTAKTUJTE NÁS

     DEZINFIKOVANIE VOZIDLA

     Všetkým zákazníkom v rámci našich služieb zadarmo zabezpečujeme dezinfikovanie interiéru vozidla, čo vedie k redukcii vzniku alergií, šírenia baktérií a plesní, no najmä vírusov, čo je v aktuálnej situácií obzvlášť dôležité. Dezinfekcia vozidla prispieva k jeho zdravotnej nezávadnosti.

     PRVÁ PREHLIADKA VOZIDLA ZADARMO

     Novým zákazníkom JP AUTO Nitra aktuálne garantujeme zadarmo ich prvú prehliadku vozidla Jaguar a Land Rover v našom najmodernejšom servise. Rezervujte si termín telefonicky alebo e-mailom. Využite najpohodlnejší spôsob rezervácie termínu vyplnením formuláru na podstránke servisu JP AUTO Nitra a objavte tak všetky výhody, ktoré vám ponúkame.

      ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE