jpauto.sk

Naši ambasádori

Aj JP AUTO Nitra fandí hokeju. Počas tohtoročných majstrovstiev sveta sme si pre vás prichystali malé prekvapenie. Vytvorili sme pre vás súťaž, ktorá pozostáva z piatich hokejových výziev, v ktorých budú medzi sebou súťažiť naši ambasádori a zbierať body. Do súťaže sa môžete zapojiť na Facebooku a tipnúť si, ktorý tím získa na konci majstrovstiev viac bodov. Bude to Tím Jaguar, ktorý reprezentuje Nina a pomáha jej Čeky alebo Tím Land Rover, zastúpený Šokom? Tipujte a súťažte o zaujímavé ceny. Pravidlá súťaže nájdete tu.

Súťažiť

5. Hokejová výzva: V poslednej výzve si naše tímy zmerajú sily vo výzdobe auta. Ktorý z nich si zaslúži výhru?

4. Hokejová výzva: A čo tak dať si kvíz? Pozrite sa ktorý tím má lepšie vedomosti.

3. Hokejová výzva: Kto vyhrá v strele na bránku? Tím Jaguar alebo tím Land Rover? Hlasujte na našom Facebooku.

2. Hokejová výzva: Zistite, ktorý tím prejde slalom rýchlejšie. Bude to tím Jaguar alebo tím Land Rover?

1. Hokejová výzva: Ktorý tím vytrúbi lepšie slovenskú hymnu? Pozrite sa a hlasujte na našom Facebooku.

Súťažte s nami a tipnite si, ktorý tím získa viac bodov vo výzvach počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji IIHF 2021.

Boris Valábik vám ukáže ako správne brzdiť v krízových momentoch …

 

Pozrite sa, ktorá kapela dostala možnosť odviesť sa na skúšku naším Land Rover Range Roverom ako tretia.

Šoko tento raz odskúša Land Rover Defender na lesných cestách. Pozrite sa, čo si všetko v tomto dieli pre vás pripravil.

Sme prvá autorizovaná klampiareň a lakovňa na slovensku

Sme prvý díler na Slovensku s autorizovanou klampiarňou a lakovňou vozidiel Jaguar Land Rover. Túto autorizáciu sme získali vďaka lakovníckym a klampiarenským nástrojom, ktoré spĺňajú prísne JLR normy a štandardy a rovnako vďaka plne vyškolenému personálu, ktorý pri práci dodržiava výrobcom presne stanovené procesy. Príďte sa presvedčiť sami.

Skladové vozidlá s predĺženou zárukou

Využite našu limitovanú akciu na predĺženú záruku na 5 rokov alebo 200 000 km pre skladové vozidlá. Akcia sa vzťahuje na všetky skladové vozidlá s výnimkou nových MY21 modelov E-PACE a F-PACE a platí do 30.9. 2021 alebo vypredania skladových zásob. V prípade, že nemáte záujem o predĺženú záruku, vám bude udelená zľava z ceny vozidla. Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov.

Sme hrdí na to, že medzi našich ambasádorov patrí Juraj Šoko Tabaček. Šoko, ako milovník prírody a výkonných áut, vám v spolupráci s nami prináša sériu De Tour, v ktorej vám predstaví neobmedzené možnosti Land Rover Defendera. Šoko hovorí: „Defender a JP AUTO mi umožňujú lietať nízko nad zemou“. Pozrite sa, čo všetko Land Rover Defender dokáže.

Ďalším na palube našich ambasádorov je Marián Čeky Čekovský. Čeky je presvedčený, že mladé talenty treba podporovať. Preto v spolupráci s JP AUTO vytvoril projekt Autom na skúšku, v rámci ktorého jazdí na našom Land Roveri za nádejnými kapelami. S každou z kapiel si zahrá, odovzdá im cenné rady a ako bonus, každá kapela nahrá singel, ktorý bude pamiatkou na toto obdobie. Pozrite sa s nami, ako to Čekymu a jednotlivým kapelám spolu “jazdí“.

Do tretice mužskej reprezentácie ambasádorov JP AUTO patrí Boris Valábik, ktorý vás napríklad naučí, ako sa správne zachovať v šmykovej situácii.

Našou najčerstvejšou ambasádorkou je Lady Hoonigan. Dáma, ktorá to s autami vie. Pozrite sa, čo dokážu naše Jaguare v jej rukách. Máte sa na čo tešiť.

ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE