Skip to main content

JAGUAR E-PACE

Cena od:

53 423 €

KONTAKTOVAŤ PREDAJCU

DIZAJN EXTERIÉRU

Štíhle a výrazné LED svetlomety modelu Jaguar E‑PACE sú vybavené technológiou matice pixelov a využívajú najnovšie poznatky z oblasti diaľkových svetiel. Vo výbave môžu byť voliteľné charakteristické dvojité línie v tvare písmena „J“ a animované smerové svetlá. Jaguar E-PACE vybavený lesklou čiernou mriežkou chladiča a okrajmi mriežky na spôsob monogramu sa môže pochváliť dynamickým a štýlovým exteriérom. Každý prvok vo výbave modelu Jaguar E-PACE bol starostlivo prehodnotený. Full LED koncové svetlá majú v noci skutočne výrazný štýl. Z mohutných bokov vyžaruje asertívny postoj. Široké dvere batožinového priestoru boli navrhnuté tak, aby umožňovali ľahký prístup do veľkého a univerzálneho batožinového priestoru.

DIZAJN INTERIÉRU

Automatická prevodovka sa ovláda pomocou ovládača s moderným prešívaním v štýle kriketovej loptičky. Ak uprednostňujete manuálne radenie prevodových stupňov, použite chrómové páčky na volante, ktoré umožňujú jednoduché radenie. Každý detail je starostlivo premyslený, od opierky hlavy s reliéfnym vzorom a chrómových zvýraznení až po dokonalé materiály a jemné dizajnové prvky. Každý komponent bol dôkladne skonštruovaný tak, aby poskytoval dokonalý zážitok. Nádherne spracovaný interiér je dostupný v rôznych farbách a materiáloch. Interiér si môžete prispôsobiť podľa svojho vkusu. K dispozícii sú rôzne prvky, napríklad kožené čalúnenie Windsor, ktoré zaistí ešte väčší pocit dômyselnosti.

Zažite vzrušenie z jazdy v SUV značky Jaguar a užite si výhody konfigurovateľného systému riadenia dynamiky, systému pohonu všetkých kolies (AWD) a voliteľného systému adaptívnej dynamiky.

Vo výbave sú intuitívne a dynamické technológie vrátane informačno-zábavného systému Pivi Pro1 a Amazon Alexa s množstvom funkcií hlasového ovládania.

Jaguar E‑PACE má štýl športového auta, pritom prináša veľký batožinový priestor a dokonalé úložné priestory v interiéri s inteligentnými prvkami, aby ste mali nevyhnutné veci vždy po ruke.