Skip to main content

JAGUAR F-TYPE

Cena od:

72 366 €

KONTAKTOVAŤ PREDAJCU

DIZAJN EXTERIÉRU

Pixelové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami presne zapadajú do aerodynamických línií modelu Jaguar F‑TYPE. Animované smerové svetlá postupným rozsvecovaním vytvárajú čepeľovitý tvar písmena J. Prieduchy na blatníkoch zdobí kultové logo jaguára v skoku, presne v zmysle našich princípov, aby bol športovo ladený dizajn zároveň aj čo možno najatraktívnejší. Charakteristické koncové LED svetlá s vysokou svietivosťou a ozdobným monogramom.

DIZAJN INTERIÉRU

Vo svojom vozidle si rýchlo nájdete komfortnú polohu. Postarajú sa o to pretekárske sedadlá vybavené pamäťovou funkciou, ktoré sa dajú nastavovať v 12 smeroch. Ešte viac pohodlia prinášajú voliteľné funkcie vyhrievania a chladenia. Konfigurovateľné osvetlenie kabíny s piatimi dostupnými farbami poskytuje dodatočnú možnosť osobného prispôsobenia. Za príplatok vo verzii F‑TYPE R‑Dynamic a štandardná výbava vo všetkých ostatných verziách. Ako jemnú poklonu tradíciám modelu Jaguar F‑TYPE možno vnímať nápis na tlačidle príručnej priehradky pred spolujazdcom i reliéfne logo jaguára v skoku na pretekárskych sedadlách čalúnených kožou Windsor.

Pohon modelu Jaguar F-TYPE zabezpečujú tie najúžasnejšie motory. Inovatívne technológie znižujú spotrebu paliva a emisie CO22 bez akýchkoľvek kompromisov z hľadiska výkonu.

Zážitok zo svižnej jazdy v modeli Jaguar F-TYPE ešte podčiarkujú dynamické technológie, počnúc pohonom všetkých kolies až po systémy konfigurovateľnej a adaptívnej dynamiky.

Na interaktívnom displeji vodiča s uhlopriečkou 12,3 palca si môžete pozrieť kompletnú 3D mapu, informácie o jazde, navigáciu a tiež svoje médiá. A v prípade navigačného systému Connected Navigation Pro získate i aktuálne dopravné informácie v reálnom čase.