Skip to main content

JAGUAR XF

Cena od:

57 138 €

KONTAKTOVAŤ PREDAJCU

Dostupné vozidlá

DIZAJN EXTERIÉRU

Jaguar XF upúta pozornosť z každého uhla. Súčasťou zdokonaleného exteriéru modelu Jaguar XF sú moderné prvky vrátane fóliou potiahnutej mriežky chladiča.

DIZAJN INTERIÉRU

Vďaka veľkorysému priestoru na nohy, prispôsobiteľným sedadlám a nastaveniam masáže sa váš Jaguar XF stane skutočným útočiskom.

DIZAJNOVÉ DETAILY

Ergonomický ovládač jazdy ako decentná pocta britskému dedičstvu modelu Jaguar XF je prešívaný vzorom ako na kriketovej loptičke a padne presne do dlane.

USPORIADANIE SEDADIEL

Vďaka veľkorysému priestoru na nohy, prispôsobiteľným sedadlám a nastaveniam masáže sa váš Jaguar XF stane skutočným útočiskom.

PRÉMIOVÉ INTERIÉROVÉ OSVETLENIE

Prémiové osvetlenie kabíny umožňuje plnú kontrolu nad atmosférou vo vašom modeli Jaguar: s väčším výberom farieb si vytvoríte dokonalé náladové osvetlenie.

VÝKON

Zažite povestnú jazdu v modeli Jaguar. Súčasťou našej ponuky sú vznetové motory s mild hybridnou technológiou pre úspornejšiu jazdu.

TECHNOLÓGIE

S integrovanou a intuitívnou technológiou zostanete pripojení a vozidlo sa bez problémov prispôsobí, aby vám pomohlo. S informačno-zábavným systémom Pivi si užijete informácie a zábavu.

PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ

Dostatok priestoru pre všetko, čo potrebujete na svojich cestách. Či sa v sobotu vyberiete von rodinou alebo na dlhší výlet, Jaguar XF uspokojí vaše potreby.