Skip to main content

LAND ROVER DEFENDER

Cena od:

60 917 €

KONTAKTOVAŤ PREDAJCU

DIZAJN EXTERIÉRU

Vzhľad modelu Defender je nezameniteľný. Výrazná silueta okamžite demonštruje charakter vozidla.

DIZAJN INTERIÉRU

Účelne navrhnutý interiér. Kabína modelu Defender môže byť prispôsobená vašim požiadavkám.

SEDADLÁ

Modely Defender 90 a 110 sú k dispozícii s piatimi alebo šiestimi sedadlami, pričom verzia 110 môže byť vybavená ďalšími sedadlami v treťom rade. Defender 130 je 8-miestny, takže pasažierom ponúka bezkonkurenčný komfort.

MATERIÁL RESIST

Náš nový materiál bez kože – Resist – má nižšiu uhlíkovú stopu ako kožené alternatívy. Je mimoriadne odolný, ľahko sa čistí, má jemne zrnitý vzhľad a je mäkký na dotyk.

KONFIGUROVATEĽNOSŤ

Kabínu modelu Defender si môžete nakonfigurovať podľa svojich predstáv. Vyberte si medzi priechodnou kabínou alebo sklápateľným sedadlom medzi prednými sedadlami. Alebo sa rozhodnite pre prednú stredovú konzolu s chladničkou či bez nej.

ODOLNOSŤ

Je skonštruovaný z najpevnejších materiálov, aké sme kedy použili, a otestovaný až po absolútne limity. Defender je navrhnutý s ohľadom na optimálnu odolnosť.

SCHOPNOSTI

Prirodzene zdatná. Defender dokáže zdolať extrémne terény a sebaisto vás odvezie z betónovej džungle do púšte či na ľadové pláne.

TECHNOLÓGIE

Naše úžasne intuitívne technológie pre dobrodružstvá 21. storočia sa postarajú o váš komfort, konektivitu a viditeľnosť.