Skip to main content

LAND ROVER DISCOVERY SPORT

Cena od:

53 221 €

KONTAKTOVAŤ PREDAJCU

DIZAJN EXTERIÉRU

Discovery Sport je odvážnou interpretáciou DNA modelu Discovery.

DIZAJN INTERIÉRU

Kabína modelu Discovery Sport je presne taká univerzálna, ako to pre svoj život potrebujete.

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY

K dispozícii je široká škála farebných verzií a materiálov sedadiel vrátane nekožených alternatív, takže si každý nájde, čo mu vyhovuje. A vďaka ponuke piatich druhov ozdobných líšt si môžete interiér ešte viac prispôsobiť podľa seba.

RELAXAČNÉ SEDADLÁ

Sedadlá modelu Discovery Sport sú úžasné na pohľad aj na dotyk. A vďaka voliteľným funkciám posúvania a sklápania dozadu v druhom rade sú flexibilnejšie než kedykoľvek predtým. Ponorte sa do sedadiel čalúnených kožou DuoLeather, kožou Windsor alebo textíliou Luxtec a semišom podľa svojho výberu a obdivujte všadeprítomný zmysel pre detail.

INTELIGENTNÉ ÚLOŽNÉ PRIESTORY

Prvotriedny batožinový priestor ľahko odvezie všetko podstatné, čo vaša rodina potrebuje, či už je to nákup, batožina, alebo výstroj pre celý športový tím. Do šikovných úložných priestorov po celej kabíne môžete uložiť ľubovoľné drobnosti, ktoré si beriete so sebou.

VŠESTRANNOSŤ

Interiér s prirodzene všestranným charakterom dokáže aj vďaka dynamickej konfigurácii sedadiel 5+2 čeliť výzvam aktívneho životného štýlu.

TECHNOLÓGIE

Rýchlo nájdete všetko, čo hľadáte, bez toho, aby ste blúdili v ponukách. Súčasťou informačno-zábavného systému Pivi Pro1 v modeli Discovery Sport je intuitívne rozhranie dotykovej obrazovky, ktoré zvyšuje efektivitu a zábavu pri používaní.

SCHOPNOSTI

Vďaka svojim povestných schopnostiam dokáže Discovery Sport pohotovo reagovať aj na tie najnáročnejšie požiadavky. Discovery Sport dosahuje skvelé výsledky v každom smere, počnúc pôsobivou ťažnou kapacitou až po dokonalé jazdné vlastnosti v teréne.