Skip to main content

LAND ROVER DISCOVERY

Cena od:

63 670 €

KONTAKTOVAŤ PREDAJCU

DIZAJN EXTERIÉRU

Dizajnové úpravy opticky znížili a rozšírili Land Rover Discovery. Prispeli k tomu výrazné svetlomety a zadné svetlá, ale tiež zušľachtená mriežka chladiča a nárazníky. Jeho modernú krásu podčiarkuje aj zdokonalená vizuálna harmónia zadnej časti karosérie a nový dizajn 20“ až 22“ diskov kolies.

DIZAJN INTERIÉRU

SEDEM PLNOHODNOTNÝCH SEDADIEL

Ak chcete ísť na výlet ako sedemčlenná skupina, či už ste partia priateľov alebo rodina s deťmi, náš sedemmiestny Land Rover Discovery ponúka dokonalé riešenie na každý deň. A vďaka výškovému odstupňovaniu a vyhrievaniu sedadiel vo všetkých radoch si každý môže v absolútnom pohodlí vychutnať výhľad dopredu.

PRAKTICKOSŤ

V odkladacích priestoroch v modeli Land Rover Discovery – od dverí až po skryté priehradky – nájdete miesto na všetko, čo potrebujete. Praktické prvky, ako napríklad niekoľko nabíjacích konektorov USB-C či možnosť nakonfigurovať druhý a tretí rad sedadiel pomocou tlačidiel, zaručujú bezkonkurenčnú flexibilitu.

KOMFORTNÉ ELEKTRICKÉ OVLÁDANIE

Land Rover Discovery ponúka celý rad prvkov, ktoré uľahčujú život. Vďaka bezdotykovému elektrickému ovládaniu môžete dvere batožinového priestoru otvárať a zatvárať aj s plnými rukami. A elektricky ovládané vnútorné dvierka batožinového priestoru môžete využiť na sedenie počas rôznych podujatí alebo pri prezúvaní zablatených detských topánok.

BEZPEČNOSŤ

Land Rover Discovery získal v bezpečnostných testoch organizácie Euro NCAP päť hviezdičiek. Bezpečnosť vašej rodiny zaistí až päť upevňovacích bodov ISOFIX, arzenál asistenčných technológií uľahčujúcich jazdu a parkovanie a až osem airbagov pre vodiča a cestujúcich.

SOFTVÉROVÉ AKTUALIZÁCIE

Vďaka aktualizáciám6 ostáva softvér vo vozidle stále v aktuálnom stave. Systém informácií a zábavy, telematický systém a rôzne riadiace moduly sa môžu na diaľku aktualizovať, aby mohli vždy optimálne fungovať. To znamená, že vaše vozidlo sa neustále zlepšuje.

BALÍK ONLINE FUNKCIÍ

Balík online funkcií7 8 ponúka ďalšie pripojené služby prostredníctvom zabudovanej SIM karty, ktorá zaisťuje prístup k: – neobmedzenému prehrávaniu médií, – predpovedi počasia, – online synchronizácii kalendára.

BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE

Voliteľné bezdrôtové nabíjanie zariadení so zosilňovačom signálu telefónu vám umožní nabíjať kompatibilné smartfóny bez nutnosti používať káble alebo nabíjaciu základňu. Keď sedíte vo vozidle, telefón bude používať anténu vozidla, aby bol signál lepší a hovory čistejšie.

SYSTÉM ČISTENIA VZDUCHU V KABÍNE S FILTROM PM2,5

Voliteľný systém ionizácie vzduchu NanoeTM zdokonaľuje pocit zdravia vodiča a cestujúcich. Po stlačení tlačidla PURIFY sa aktivuje špeciálne navrhnutý filter, ktorý zachytáva jemné častice z vonkajšieho vzduchu, napríklad veľkosti PM2,5 a vzdušné alergény, ako je prach a peľ.