Skip to main content

RANGE ROVER EVOQUE

Cena od:

50 488 €

KONTAKTOVAŤ PREDAJCU

DIZAJN EXTERIÉRU

Sebavedomý a svojrázny Range Rover Evoque získava vďaka svojim uhladeným líniám naozaj nezameniteľný vzhľad.

DIZAJN INTERIÉRU

Jednoduché, neprepchaté povrchy a starostlivo zostavená paleta prémiových materiálov vám pomôžu vytvoriť dokonalé prostredie.​

REMESELNÉ SPRACOVANIE INTERIÉRU

Interiér vozidla Range Rover Evoque si môžete dodatočne vylepšiť pomocou dostupného sortimentu moderných povrchových materiálov. Všetky prinášajú vyššiu úroveň pohodlia a štýlu, takže budú vyhovovať vkusu aj tých najnáročnejších zákazníkov.

DELENÁ LAKŤOVÁ OPIERKA

V kabíne modelu Range Rover Evoque nájdete detaily, ktoré jednoducho dávajú zmysel, napríklad stredovú konzolu s úložnou priehradkou a delenou lakťovou opierkou. Vnášame do vášho priestoru pohodlie a flexibilitu.

SEDADLÁ

Vnútri modelu Range Rover Evoque si môžete užívať dokonalý komfort, a to i zásluhou predných sedadiel s možnosťou vyhrievania a odvetrávania, vďaka čomu si viete teplotu upraviť podľa svojich predstáv.

TECHNOLÓGIE

Range Rover Evoque je kompletne vybavený pre mestské dobrodružstvá v 21. storočí. Inovatívne prvky výbavy ako Pivi, Apple Carplay®1 či Android AutoTM2 prinášajú vylepšené možnosti pripojenia. Intuitívny dotykový displej zasa zaručuje jednoduché používanie. Navyše, audiosystém MeridianTM s priestorovým zvukom poskytuje pri každej jazde zážitok ako na koncerte.​

SCHOPNOSTI

Spojenie jazdných schopností pri každodennom používaní a spoľahlivého správania v teréne. Range Rover Evoque má vo výbave inteligentný systém Terrain Response 2 a systém regulácie trakcie All Terrain Progress Control, vďaka čomu ľahko zvládnete každú zmenu počasia alebo terénu.

VÝKON

V modeli Range Rover Evoque máte pohon vo svojich rukách. Z radu dostupných pohonných sústav si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám, či už požadujete spoľahlivé jazdné vlastnosti, alebo nižšiu spotrebu paliva. Okrem toho máte poruke systém adaptívnej dynamiky, ktorý umožňuje ostrejšie riadenie a lepšie ovládanie karosérie.