Skip to main content

NOVÝ RANGE ROVER SPORT

Cena od:

93 976 €

KONTAKTOVAŤ PREDAJCU

DIZAJN EXTERIÉRU

Asertívna evolúcia, kde sa modernosť a rafinovanosť stretávajú s inštinktívnou túžbou. Range Rover Sport nanovo definuje športový luxus.

DIZAJN INTERIÉRU

Modernistický, sofistikovaný a dynamický. Zmysluplná poloha za volantom ako v kokpite udáva tón v cieľavedomom interiéri.

MODERNÉ MATERIÁLY

Pretvorený koncept trvalo udržateľného moderného luxusu, ktorý ponúka moderné, technické materiály vrátane ľahkých ultratkanín, bez kompromisov v oblasti kvality alebo výkonu.

ERGONOMICKÉ SEDADLÁ

Vytvarované sedadlá poskytujú výnimočný komfort a stabilitu pri dynamickej jazde. Ak si vyberiete nový Range Rover Sport Dynamic, získate jedinečné prvky interiéru vrátane farebného motívu Duo Tone.

LUXUSNÁ KOŽA

Kombinácia materiálov príjemných na dotyk a krajčírskeho remesla vytvára interiér s pocitom dynamiky a luxusu. Na výber je zrnitá koža, koža Windsor a mäkká semianilínová koža.

CHRÓMOVÉ DETAILY

Interiér je zdokonalený o detaily vo vyhotovení Noble a Moonlight Chrome. V prepychovej a príjemnej atmosfére nového modelu Range Rover Sport Dynamic nájdete ešte nenápadnejšie prvky Moonlight Chrome.

VÝKON

Inštinktívna jazda na ceste s podmanivou dynamikou a bezproblémovou rozvahou.

ŠPORTOVÝ LUXUS

Očakávaná kombinácia dynamickej športovej osobnosti s jedinečným zdokonalením.

TECHNOLÓGIE

Skutočne moderný luxus s najnovšími technológiami na zaistenie pohodlia a komfortu.

INOVÁCIE

Nový Range Rover Sport je nabitý inovatívnym dizajnom a technológiami.