Skip to main content

RANGE ROVER VELAR

Cena od:

65 067 €

KONTAKTOVAŤ PREDAJCU

DIZAJN EXTERIÉRU

Prepracovaná, mohutná predná časť prechádza do plynulej, súvislej bočnej línie a vrcholí napnutou a elegantne zúženou zadnou časťou.

DIZAJN INTERIÉRU

Posaďte sa do Range Roveru Velar. Čaká na vás pokojné útočisko a elegantná jednoduchosť.

KULTIVOVANÝ INTERIÉR

Zvýraznite svoj Range Rover Velar nádhernými materiálmi sedadiel, napríklad perforovanou kožou Windsor, semišom alebo prémiovou látkou.

REMESELNÉ SPRACOVANIE INTERIÉRU

K dispozícii je celý rad moderných materiálov, ktoré ešte viac zdokonalia interiér a vyhovejú aj zákazníkom s tým najnáročnejším vkusom. Cestujúci prídu do cieľa zaručene v pohodlí, pretože sa usadia v kožených sedadlách Windsor s charakteristickým vzorom Cut Diamond.

DELENÁ LAKŤOVÁ OPIERKA

Vo vnútri modelu Range Rover Velar nájdete pohodlné a praktické prvky, ktoré jednoducho fungujú, napríklad dvojité posuvné lakťové opierky, ktoré fungujú nezávisle – jednoducho ich nastavte, posaďte sa a relaxujte.

ELEGANCIA A LUXUS

Vďaka kombinácii moderného luxusu s vychýrenou kultivovanosťou si v modeli Range Rover Velar vychutnáte každú jazdu.

TECHNOLÓGIE

Rýchlo nájdete všetko, čo hľadáte, bez toho, aby ste blúdili v ponukách, na obrazovkách a skrytých funkciách. Súčasťou informačno-zábavného systému Pivi v modeli Range Rover Velar je intuitívne rozhranie dotykovej obrazovky, ktoré zvyšuje efektivitu a zábavu pri používaní.

VÝKON

Od výkonu a číreho potešenia z jazdy až po úsporu paliva a kultivovanosť – máme pre vás ten pravý motor. Všetky vozidlá modelového radu obsahujú technológiu Stop/Start. Okrem toho sú na výber benzínové a naftové motory vybavené technológiou Mild Hybrid (MHEV).