Jaguar F‑Pace

Vlajková loď Jaguar F-Pace spája výkonné a luxusné SUV, svetovo obdivovaný a oceňovaný dizajn, výkon značky Jaguar a intuitívne technológie, vďaka ktorým bude každá cesta zážitkom.

Cena od:

55 496 €

EXTERIÉR

Ešte plynulejšia predná kapota, hlbšia mriežka chladiča, nové dvojité LED svetlomety v tvare „J“ a širšie vetracie otvory prispievajú k dynamickému vzhľadu modelu Jaguar F‑Pace. Nové integrované koncovky výfuku dopĺňajú prepracovaný zadný nárazník a zdôrazňujú cieľavedomý postoj.

  INTERIÉR

  Nový interiér je už na prvý pohľad modernejší, čomu dopomáha najmä použitie displejov v stredovej konzole. Pridaním displejov bol eliminovaný počet mechanických tlačidiel, no pre zachovanie elegantného a funkčného dizajnu sa výrobcovia rozhodli o ponechaní ovládačov klimatizácie. Zaujímavým prvkom interiéru je bezpodmienečne nový ovládač prevodovky a stredový panel, resp. dispej s veľkosťou až 11,4 palcov, ktorý je pohaňaný najmodernejším infotainmentom Pivi Pro.

  V nanovo prepracovanom interiéri modelu F‑Pace sa nachádza materiál Luxtec alebo kožou čalúnené povrchy, mäkké materiály a voliteľné atraktívne lišty. Okrem iného sa môžete tešiť na nový volant a na zmodernizovanú palubnú dosku s najnovšími technológiami. Z estetického hľadiska ide o čo najlepšie spracovanie, aby si vodič užil nezabudnuteľný zážitok z jazdy.

   f-pace-jaguar-interior

   POHON

   Modernizácia sa netýkala iba zovňajšku ale aj motorov. Po novom je pre Jaguar F-Pace k dispozícii osem pohonných jednotiek, každá s pohonom všetkých štyroch kolies (AWD) a osemstupňovým automatom. Základne dieslové motory sú štandardne dodávané s Mild-Hybridnou technológiou, pričom pri trojlitrovom objeme je možnosť výberu. Najsilnejší naftový agregát dosahuje výkon 221 kW (300PS).

   Väčšina benzínové motorov nesie taktiež označenie MHEV, pri ktorých výkon atakuje hranicu až 294 kW (400PS). Veľmi zaujímavou možnosťou je vrcholová verzia s označením P400e v prevedení Plug-in Hybrid. Jedná sa o štvorvalec s objemom 2 litre s elektromotorom, ktorý dohromady dosahuje výkon 297 kW (404PS) a točivým momentom 640 Nm. Dobíjanie elektromotoru s dojazdom 53 km funguje rekuperáciou alebo priamo cez nabíjací dock.

    PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ

    PRAKTICKÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR
    F‑Pace ponúka batožinový priestor s objemom až 778 litrov, dokonca aj keď sú v druhom rade usadení priatelia a rodina. Ak potrebujete viac miesta, môžete sklopiť sedadlá v druhom rade a vytvoriť priestor s využiteľným objemom 1 827 litrov. F‑Pace bude dokonale vyhovovať vašim potrebám v pracovné dni aj cez víkend.

    BEZPEČNOSTNÉ SYSTÉMY
    Jaguar F‑Pace je vybavený funkciami asistencie pre vodiča, ktoré uľahčujú jazdu po meste a parkovanie. Príjemnejšia je aj jazda po diaľniciach. Tieto technológie zdokonaľujú jazdu, pretože odbúravajú stres. Aj vďaka tomu ziskal nový F-Pace plný počet päť hviezdičiek v nezávislých bezpečnostných testoch Euro NCAP.

     flexibility

     PONUKA

     Neprehliadnite ponuku skladových a jazdených vozidiel Jaguar F-Pace dostupných v našom showroome v Nitre. Stiahnite si oficiálnu brožúru s ďalšími informáciami o novom Jaguar F-Pace. Pre rezerváciu vozidla, testovacej jazdy alebo viac informácií o vozidle kontaktujte našich predajcov alebo si rezervujte jazdu priamo na podstránke vybraného vozidla.

     POZRIEŤ PONUKU

     Play icon

     ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE