Jaguar XF

Nový Jaguar XF je kombináciou luxusného vzhľadu a brilantného výkonu. Na trh prichádza s vylepšeným exteriérovým dizajnom, ktorý podčiarkujú krásne spracované detaily. Zážitok z jazdy prináša pokročilá konektivita a úplne nová paleta motorov mild hybrid.

Cena od:

52 348 €

DIZAJN

EXTERIÉR Vozidlo sa vyznačuje pôsobivými exteriérovými zmenami. Medzi hlavné prvky patrí nový dizajn prednej časti, LED svetlá s novou technológiou Pixel Led a nový zadný nárazník. IMPOZANTNÝ VZHĽAD Elegantnú siluetu pri pohľade z boku dopĺňa moderný dizajn kolies a nový bočný prieduch Leaper, zatiaľ čo predná a zadná časť majú najnovšie aerodynamické tvary a grafiku zvýrazňujúcu vizuálnu šírku vozidla.

  VÝKON

  MHEV Ďalšia generácia 2,0-litrového štvorvalcového vznetového motora s výkonom 204 koní a technológia Ingenium je po prvýkrát doplnená technológiou MHEV. Pokročilý systém MHEV využíva integrovaný štartovací generátor (BiSG), ktorý sa nachádza v motorovom priestore, na zber energie zvyčajne stratenej pri spomaľovaní a brzdení. Tá je potom uložená v 48V lítium-iónovej batérii umiestnenej pod zadným nákladovým priestorom. Tento generátor je schopný presunúť nahromadenú energiu na pomoc motoru pri zrýchľovaní a zároveň poskytuje kultivovanejšie a pohotovejšie funkcie stop / štart.

   SCHOPNOSTI

   POHON VŠETKÝCH KOLIES Každý model XF je vybavený osemstupňovou automatickou prevodovkou a ideálnym rozložením váhy 50 na 50 a voliteľným pohonom všetkých kolies. VNÚTORNÉ SPÄTNÉ ZRKADLO Zrkadlo ClearSight poskytuje vodičovi nerušený výhľad na cestu za sebou. Vďaka širokouhlej zadnej kamere vidíte v bezrámovom spätnom zrkadle zo zadu, aj v prípade, že na zadných sedadlách sedia vysokí spolucestujúci, je zlé svetlo alebo husto prší. ELIMINÁCIA AKTÍVNEHO CESTNÉHO HLUKU Pre ešte komfortnejšiu jazdu prichádza nový model Jaguar XF so schopnosťou eliminovať aktívny hluk na ceste.

    LUXUSNÝ INTERIÉR

    Úplne nový dizajn prítrojového panela je odvážnejší, dynamickejší s väčším zameraním sa na vodiča. Vylepšené sedadlá majú širšie odpruženie s novo doplnenou funkciou masáže. Ďalej sa vyznačujú lepším pokrytím vyhrievaných a chladiacich oblastí. Séria týchto pokrokových technológií zaisťuje zdravie a pohodu všetkých cestujúcich. Voliteľnou súčasťou je ionizácia vzduchu v kabíne s PM 2,5 filtrom, ktorá zvyšuje kvalitu vzduchu vo vnútri vozidla prostredníctvom nano technológie, ktorá pomáha redukovať alergény a nepríjemný zápach.

     PONUKA

     Neprehliadnite ponuku skladových a jazdených vozidiel Jaguar XF dostupných v našom showroome v Nitre. Pre rezerváciu vozidla alebo testovacej jazdy kontaktujte našich predajcov .

     POZRIEŤ PONUKU

     Play icon

     TECHNOLÓGIA

     PIVI PRO Jaguar XF je vybavený najnovšou technológiou infotainmentu. Je navrhnutý ako smartfón s intuitívnou štruktúrou menu, ktoré umožňuje rýchle a jednoduché ovládanie. INTERAKTÍVNY DISPLEJ Na uľahčenie rýchleho prístupu k dôležitým informáciám disponuje nový Jaguar XF 12,3 – palcovým HD interaktívnym displejom. Ten má vylepšenú grafiku a konfigurovateľné rozloženie, ktoré dokáže zobraziť navigáciu na celej obrazovke s podrobnými pokynmi, vytáčanie ovládané hlasom – EVA 2.0, médiá, zoznam kontaktov alebo detaily infotainmentu. V spojení s najnovšou Head-up technológiou displeja dokáže poskytnúť vodičom všetky informácie s čo najmenším rozptýlením.

      ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE