Land Rover Defender

Spoznajte legendu kategórie vozidiel SUV a ikonu značky Land Rover, ktorá sa vyrába priamo na Slovensku. Kombinácia najmodernejších technológií JLR a masívnej konštrukcie pre 100% bezpečnosť celej posádky titulujú Land Rover Defender „odolnejším, ako kedykoľvek predtým“.

Cena od:

52 490 €

EXTERIÉR

Prístupný a hriešne sebavedomý. Impozantný dizajn Land Rover Defender sa hrdo pýši ocenením “World Car Design of the Year 2021”.

Exteriér vozidla disponuje novými matricovými LED svetlometmi, špeciálne tvarovanou prednou maskou a charakteristickými detailami typickými pre modelový rad Defender. V zadnej časti vozidla nemôže chýbať symbol terénnych vozidiel, neprehliadnuteľné rezervné koleso, ktoré s ostatnými prvkami vytvárajú vzhľad dominantného obojživelníka na cesty i do terénu.

  INTERIÉR

  Ten, kto hľadá intuitívne technológie, praktické riešenia v každom ohľade a luxusný zážitok počas jazdy, si pri novom Land Rover Defender príde na svoje. Unikátny dizajn exteriéru sa premieta do interiéru prostredníctvom rovných a mohutných línií komponentov, čo dodáva exkluzívny vzhľad celej prístrojovej doske. Prakticky pôsobiaci dizajn dopĺňa množstvo technológii, ktorých srdcom je 10″ dotykový displej s najmodernejším infotainmentom PIVI Pro disponujúcim jednoduchým ovládaním, rýchlou odozvou a dokonalým vykreslením grafických elementov. Pre čo najvyšší komfort počas jazdy poskytuje Defender predné sedadlá so 14-smerovým elektrickým nastavovaním a ostatnými časťami interiéru potiahnutými kožou či semišom.

   VÝKON

   MHEV: Nová generácia benzínových a dieslových agregátov ponúkajú široké spektrum pohoných jednotiek. Najvýkonnejší benzínový motor s označením V8 P525 už podľa názvu sa jedná o 8-valec s výkonom až 525PS (386kW) a označením Land Rover Defender V8. Najsilnejší zástupca dieslov pod kapotou nesie označenie D300. Charakterizuje ho spoľahlivý trojlitrový agregát s výkonom 300PS (221kW) a 6-valcami. MHEV, čo je skratka pre Mild Hybrid Electric Vehicle využíva integrovaný štartovací generátor BiSG. Táto technológia zbiera energiu uvoľňovanú pri spomaľovaní a brzdení, ukladá ju do 48V lítium-iónovej batérie a spätne ju využíva pri akcelerácii vozidla alebo šetrenie opotrebovania štartérov pri aktívnom využívani Start/Stop systému.
   PHEV: Každé z vozidiel Land Rover je dostupné s pohonom Plug-In Hybrid. V ponuke pohonných jednotiek je k dispozícii motor s označením P400e PHEV. Jedná sa dvojlitrový 4-valec, ktorý ponúka svojmu majteľovi 300PS (221kW) doplnený o elektrický agregát s výkonom 85 kW. Kombinácia týchto dvoch motorov dosahuje výkon 297kW, teda až 403PS.

    ODOLNOSŤ A SCHOPNOSTI

    Pre nekonečný zážitok z dobrodrúžstiev je nový Defender skonštruovaný z tých najpevnejších materiálov, aké boli kedy na aute Land Rover použité. Pevnosť a kvalita materiálov umožňuje zdolávať extrémne terény a bezpečne odviezť posádku z betónovej džungle do púšte či na ľadové pláne.

     PONUKA

     Neprehliadnite ponuku skladových a jazdených vozidiel Land Rover Defender dostupných v našom showroome v Nitre. Stiahnite si oficiálnu brožúru s ďalšími informáciami o novom Land Rover Defender. Pre rezerváciu vozidla, testovacej jazdy alebo viac informácií o vozidle kontaktujte našich predajcov emailom, telefonicky alebo si rezervujte jazdu priamo na podstránke vybraného vozidla.

     POZRIEŤ PONUKU

     Play icon

     ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE

     This error message is only visible to WordPress admins
     There has been a problem with your Instagram Feed.