Land Rover Defender V8

Unikátny v každom smere. Land Rover Defender V8, ako prvý a jediný na Slovensku u nás v JP AUTO Nitra, kde naším zákazníkom prinášame zážitky. Exkluzívny a praktický obojživelník na cestách, so srdcom o výkone 525PS vzbudzuje rešpekt na najvyšších miestach. Ak hovoríme o zážitku z jazdy, máme na mysli presne toto.

Cena od:

129 565 €

VÝNIMOČNOSŤ MÁ V SRDCI

Už na prvý pohľad sa nejedná o štandardný Land Rover Defender. Matná šedá farba vytvorená exkluzívne pre tento model automobilu nesie názov Carpathian Grey. Ako sa hovorí, detaily tvoria majstrovské dielo. Označenie V8 na prahoch dverí a bočnej strane vozidla naznačujú, že pod kapotou sa nachádza nasrdený 8-valcový benzínový agregát s výkonom 525PS (386kW), krútiacim momentom 625Nm a pohonom všetkých štyroch kolies. Tento motor robí z Defender V8 najvýkonnejší Defender, aký bol kedy vyrobený.

  VÝKON X KOMFORT = DEFENDER

  Pohodlný posed v sedadlách so 14-smerovým elektrickým nastavovaním, semišový poťah volantu a ďalších častí interiéru alebo 10″ dokytový displej, ktorého mozgom je infotainment PIVI Pro. Najmodernejšie technológie intuitívne napomáhajú šoférovi k zážitku z jazdy a zároveň celej posádke doprajú želaný komfort a pohodlie.

   NEKONEČNO ZÁŽITKOV

   V JP AUTO Nitra sa snažíme zákazníkom odovzdať maximum. Výsledkom našej filozofie je aj tento odovzdaný prvý a jediný Land Rover Defender V8 na Slovensku. Tým tento príbeh ale nekončí, pretože poradenstvo prí výbere a predaj automobilu je pre nás iba začiatok.

   Pozrite si našu ponuku vozidiel Land Rover Defender alebo nás navštívte v showroome v Nitre. Presvedčte sa na vlastnej koží o benefitoch a výhodách JP AUTO Club.

    ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE