Discovery Family

Discovery Family tvoria dva unikátne modely značky Land Rover. Najnovší model Discovery Sport je odvážnou interpretáciou DNA značky, pričom nový Discovery je známy ako najzdatnejšie SUV pre rodiny. Staňte sa aj vy členom Discovery Family.

Cena od:

42 934 €

NASLEDUJTE RODINU

Predstavujeme vám hrdých zástupcov rodokmeňa, ktorého korene siahajú až do roku 1989. Vývojom neprešiel len dizajn, motory a technológie ale najmä portfólio modelov Discovery. Na výber máte medzi novým Land Rover Discovery, ktorý je vyrábaný priamo na Slovensku, za rohom nášho JP AUTO showroomu alebo komplexným a športovo ladeným Land Rover Discovery Sport.

  LAND ROVER DISCOVERY

  Nový Land Rover Discovery predstavuje sofistikované luxusné SUV. Vďaka prepracovanosti každého detailu si toto vozidlo získalo titul príťažlivého a všestranného vozidla, k čomu prispieva osobitý exteriér a mimoriadne všestranný interiér. Discovery si tak vydobylo svetové postavenie najzdatnejšieho SUV pre rodiny.

  Pozrite si ponuku skladových vozidiel Land Rover Discovery priamo u nás v JP AUTO Nitra a rezervujte si vozidlo na testovaciu jazdu.

  DETAIL VOZIDLA

   LAND ROVER DISCOVERY SPORT

   Najnovší model Land Rover Discovery Sport je odvážnou interpretáciou DNA značky Land Rover. Spojenie kompaktného vozidla so športovým charakterom dopĺňajú výrazné tvary, dokonale vyvážené proporcie a charakteristické dizajnové krivky. Svoju univerzálnosť dokazuje skvelými jazdnými vlastnosťami v každom teréne.

   Pozrite si ponuku skladových vozidiel Land Rover Discovery Sport priamo u nás v JP AUTO Nitra a rezervujte si vozidlo na testovaciu jazdu.

   DETAIL VOZIDLA

    ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE