Land Rover Discovery Sport

Najnovší model Land Rover Discovery Sport je odvážnou interpretáciou DNA značky Discovery. Spojenie kompaktného vozidla so športovým charakterom dopĺňajú výrazné tvary, dokonale vyvážené proporcie a charakteristické dizajnové krivky. Svoju univerzálnosť dokazuje skvelými jazdnými vlastnosťami na ceste ale aj mimo nej.

Cena od:

42 934 €

EXTERIÉR

Discovery Sport svojími črtami zdôrazňuje svoju interpretáciu a zdokonaľuje celkový dizajn vozidla. Aerodynamicky tvarovaná predná časť, športové svetlomety doplnená o štýlové a zároveň účelové prívody vzduchu dodávajú vozidlu originálny výzor už na prvý pohľad. Symbolom zadnej časti sú charakteristické koncové svetlá výlučne pre tento model.

  INTERIÉR

  Aj napriek označeniu Sport je interiér vozidla veľmi komfortný s nádychom luxusu, na ktorý sme pri značke Land Rover zvyknutí. Novému Discovery Sport v interiéry dominuje mohutná stredová konzola, ktorá pozostáva z dvoch dotykových dispejov, ktoré plne podporujú najnovší infotainment PIVI Pro. Dizajnéri z dielne Land Rover sa však rozhodli ponechať mechanické ovládanie teploty prúdenia vzduchu a hlasitosti médií pre zachovanie bezprostrednej sústredenosti pri šoférovaní. Skvelé jazdné vlastnosti sa dopĺňajú so 4-ramenným multifunkčným volantom s rozmerom 15″. Práve veľký rozmer volantu prispieva k dosiahnutiu toho pravého zážitku z jazdy Land Rover Discover Sport.

   VÝKON

   Spektrum pohonných jednotiek tohto modelu je zložené z piatich agregátov:
   – Dva benzínové 4-valce s objemom 2.0l s mild-hybridnou technológiou MHEV, pohonom všetkých štyroch kolies spolu s výkonom 200PS a 249PS.
   – Dva naftové 4-valce s objemom 2.0l s mild-hybridnou technológiou MHEV, pohonom všetkých štyroch kolies spolu s výkonom 163PS a 204PS.
   – Benzínový Plug-In-Hybrid s pohonom 4×4 a výkonom až 309PS.

   Zážitok z jazdy už nie je predmetom výlučne asfaltových ciest ale aj drsného terénu, čo je parketa práve nového Land Rover Discovery Sport. Dôkazom je hnacia sústava Active Driveline, ktorá v teréne zabezpečuje ešte vyššiu úroveň priľnavosti, stability a vyrovnanosti. Asfaltový nadšenci systém zaručene ocenia najmä pri prejazde zákrutami.

    TESTOVACIA JAZDA

    Pre rezerváciu Land Rover Discovery Sport alebo testovacej jazdy kontaktujte našich predajcov alebo si vozidlo rezervujte priamo na webe.

     PONUKA SKLADOVÝCH VOZIDIEL

     Neprehliadnite ponuku skladových a jazdených vozidiel Land Rover Discovery Sport dostupných v našom showroome v Nitre.

     POZRIEŤ PONUKU

     Play icon

     ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE