Land Rover Discovery

Nový Land Rover Discovery predstavuje sofistikované luxusné SUV. Vďaka prepracovanosti každého detailu si toto vozidlo získalo titul príťažlivého a všestranného vozidla, k čomu prispieva osobitý exteriér a mimoriadne všestranný interiér. Discovery si tak vydobylo svetové postavenie najzdatnejšieho SUV pre rodiny.

Cena od:

57 110 €

DIZAJN

Osobitý charakter a optimalizované rozmery nového modelu Discovery sú stelesnením viac ako troch desaťročí zdokonaľovania dizajnu. Vozidlo si síce zachováva charakteristické dizajnové prvky pôvodného modelu Discovery, ako je predná kapota, stupňovitá strecha či výrazne viditeľný zadný stĺpik, no prináša odvážne zdokonalenie dizajnu exteriéru, ktorý je optimalizovaný tak, aby vyžaroval sebaistejší charakter na ceste. Tento vylepšený exteriér obsahuje pozoruhodné nové adaptívne LED svetlomety (pixel LED). Sebaistý charakter je podčiarknutý aj vynovenými prednými a zadnými nárazníkmi.

  VÝKON

  V novom modeli Discovery sa predstavuje trojica nových radových šesťvalcových motorov Ingenium, v zážihovom aj vznetovom variante, s mild-hybridnou technológiou MHEV 48V, ktorá zvyšuje ich účinnosť, výkon aj plynulý chod. Nové motory sú v ponuke popri štvorvalcových zážihových motoroch P300 Ingenium od spoločnosti Land Rover a spolu s novým inteligentným pohonom všetkých kolies.

  Pokročilý vznetový motor je v ponuke vo variantoch výkonu 249 k (183 kW) a 300 k (221 kW), kým výkonný zážihový motor dodáva výkon 360 k (265 kW).

   SCHOPNOSTI

   Kráľ v ťahaní: Ťažná kapacita 3 500 kg najlepšia v triede a pokročilý asistent ťahania prívesu uľahčujú náročné manévre pri cúvaní.

   Všestrannosť pre rodinné využitie: Nová generácia náramku Activity Key, držiaky tabletu Click and Go pre cestujúcich v druhom rade a technológia inteligentného sklápania sedadiel poskytujú pohodlie 21. storočia.

   Pokročilá filtrácia vzduchu: Nový ionizátor vzduchu v kabíne s filtrom pevných častíc PM2.5* monitoruje kvalitu vzduchu vo vnútri a filtruje škodlivé čiastočky v záujme zvýšenia pohody cestujúcich.

    INTELIGENTÝ INTERIÉR

    Interiér nového modelu ponúka vylepšenia, ktorých účelom je zvýrazniť exkluzívne postavenie a remeselné spracovanie jeho plnohodnotného sedemmiestneho usporiadania. Úplne prepracovaný stredový panel má o 48 % väčšiu 11,4-palcovú dotykovú obrazovku s vysokým rozlíšením Full HD, ktorá má rýchle a intuitívne rozhranie.

    Technológia inteligentného sklápania sedadiel umožňuje majiteľom vozidla poľahky nakonfigurovať usporiadanie sedadiel prostredníctvom centrálnej dotykovej obrazovky.

    Sedadlá v druhom rade sú dôkladne prepracované a poskytujú vyššiu mieru pohodlia. Lepšia bočná opora, dlhšie a hrubšie vankúše a starostlivé profilovanie sedadiel – to všetko zlepšuje oporu pod stehnami a držanie tela cestujúcich. K väčšiemu pohodlia prispieva aj premiestnenie vetracích otvorov v druhom rade od stredných stĺpikov k stredovej konzole, čím je zabezpečené lepšie prúdenie vzduchu smerom k cestujúcim na sedadlách v druhom rade.

     PONUKA

     Neprehliadnite ponuku skladových a jazdených vozidiel Land Rover Discovery dostupných v našom showroome v Nitre. Pre rezerváciu vozidla alebo testovacej jazdy kontaktujte našich predajcov.

     POZRIEŤ PONUKU

     Play icon

     TECHNOLÓGIA

     Systém Pivi Pro vďaka zjednodušenej štruktúre ponuky a priekopníckemu dizajnu poskytuje okamžitú odozvu už pri prvom naštartovaní vozidla. Jeho vstavaná záložná batéria zabezpečuje, že navigácia sa spustí do niekoľkých sekúnd, a logicky usporiadaná ponuka zaisťuje prístup k najbežnejšie používaným funkciám priamo z prispôsobiteľnej úvodnej obrazovky, aby sa znížilo rozptyľovanie vodiča.

     Konektivitu zabezpečuje technológia dvoch SIM kariet, kde dva modemy LTE umožňujú systému vykonávať viacero funkcií naraz – ako napríklad prehrávanie mediálneho obsahu a sťahovanie bezdrôtových aktualizácií (SOTA) – bez toho, aby došlo k zníženiu výkonu.

     Nový model Discovery s 12,3-palcovým interaktívnym displejom vodiča poskytuje 3D zobrazenie s vysokým rozlíšením, pričom centrálna dotyková obrazovka zostáva voľná na obsluhu ďalších aplikácií. Digitálne prístroje s vysokým rozlíšením je možné nakonfigurovať tak, aby zobrazovali dvojicu tradičných číselníkov, navigáciu s 3D zobrazením na celej obrazovke alebo kombináciu oboch zobrazení – vodič si môže prispôsobiť zobrazenie tak, aby vyhovovalo jeho preferenciám.

      ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE