Range Rover

Nový Range Rover je najluxusnejší a najodolnejší Range Rover všetkých čias. Je ľahší, výkonnejší a využíva materiály a najmodernejšie technológie. Štvrtá generáci Range Rover predstavuje model, ktorý bol vytvorený úplne od základov, nadväzujúc na inovatívnosť a ikonický dizajn pôvodného modelu.

Cena od:

107 251 €

DIZAJN

EXTERIÉR
Vozidlo dostalo novú prednú mriežku, predný nárazník a kapotu v kombinácii s integrovanými koncovkami výfuku a nápadnými novými LED svetlami.

IMPOZANTNÝ VZHĽAD
So svojimi tromi klasickými líniami je Range Rover nezameniteľný. Výrazná silueta sa mierne zužuje a zakrivuje, zatiaľ čo takmer zarovnané sklenené plochy a lesklé čierne stĺpiky zvýrazňujú strechu a jej moderný a elegantný tvar.

  VÝKON

  PHEV
  Range Rover PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle) prichádza s vyspelým zážihovým motorom Ingenium a elektromotorom. Má výkon 404 koní a z 0 km/h na 100 km/h zrýchli za 6,4 sekúnd

  HLINÍKOVÝ PODVOZOK
  Vďaka celohliníkovej monokokovej karosérii je Range Rover jedným z najpevnejších a najľahších vozidiel svojho druhu. Využitie hliníka s vysokou pevnosťou v konštrukcii karosérie zabezpečuje minimálne porušenie bezpečnostnej klietky v prípade nehody.

   SCHOPNOSTI

   POHON VŠETKÝCH KOLIES
   Vďaka pohonu všetkých kolies (AWD) je jazda v teréne suverénna a presná.

   ŤAHANIE PRÍVESU
   So schopnosťou ťahať príves s hmotnosťou až do 3 500 kg a prispôsobenými technológiami zvládne Range Rover aj tie najnáročnejšie úlohy.

   BRODENIE
   Range Rover sa môže brodiť do hĺbky až 900 mm. Voliteľný systém2 detekcie brodenia vás upozorní, keď sa výška hladiny priblíži k maximálnej hĺbke, cez ktorú sa vozidlo dokáže prebrodiť.

    UNIVERZÁLNOSŤ

    5 sedadiel (900 litrov)
    Vy a priatelia alebo rodina môžete odísť na víkend, pričom budete mať dostatok priestoru na tašky a kufre s vecami na prenocovanie.

    4 sedadlá (1317 litrov)
    Ak využiteje štyri sedadlá, vytvoríte viac priestoru pre väčšie predmety, napríklad vak na lyže alebo kôš.

    3 sedadlá (1526 litrov)
    Pri trojmiestnom usporiadaní vozidlo poskytne veľký priestor na hranie.

    2 sedadlá (1943)
    Po sklopení troch sedadiel sa do batožinového priestoru zmestia aj najväčšie predmety.

     PRÍSLUŠENSTVO

     Vylepšite svoj Range Rover kedykoľvek počas životnosti pomocou príslušenstva Land Rover Gear. Prispôsobte svoje vozidlo podľa svojich potrieb štýlovým, odolným a všestranným príslušenstvom, ktoré je navrhnuté, otestované a vyrobené podľa rovnako prísnych noriem ako originálne príslušenstvo z výroby. Celú ponuku príslušenstva Vám v prípade záujmu radi poskytneme.

     Play icon

     TECHNOLÓGIA

     TOUCH PRO DUO
     Informačno-zábavný systém Touch Pro Duo umožňuje prezerať požadované informácie pri súčasnom ovládaní ďalších funkcií, čím sa zvýši flexibilita a efektívnosť používania.

     INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA
     Interaktívny 12,3-palcový displej vodiča s vysokým rozlíšením získava a premieta informácie o jazde, údaje z informačno-zábavného systému a zo systémov aktívnej bezpečnosti, vrátane navigačného systému, telefónu a médií.

      ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE