50% ZĽAVA
ZO SPOLUÚČASTI NA VÝMENE ČELNÉHO SKLA

Kompletná výmena čelného skla je vždy nákladná záležitosť. A hoci býva zahrnutá v poistení, aj Vaša spoluúčasť môže byť nezanedbateľná. S našou 50% zľavou a neobmedzenou platnosťou Vás však bude bolieť menej. Nezabúdajte, že dobrý výhľad je dôležitý!

25% ZĽAVA
NA MOTOROVÝ OLEJ

Kým nemáte elektromobil, nutnosti pravidelne vymienať olej sa zrejme nezbavíte. A čím prémiovejšie auto, tým viac si žiada to najlepšie. Zľava 25% poteší každého. Platnosť zľavy je do konca roka 2022.

Objednať sa na servis


Certifikovaný tím profesionálov

Servis JP AUTO Nitra sa špecializuje výhradne na vozidlá Jaguar Land Rover. Prémiové vozidlá si vyžadujú 100% kvalitný servis, preto bezvýhradne dbáme na zaškolený a plne certifikovaný personál. Každý servisný pracovník JP AUTO Nitra má za sebou úspešné absolvovanie oficiálnych skúšiek pod záštitou JLR. Aktuálne disponujeme personálom so všetkými úrovňami certifikácie.

Sme hrdým držiteľom oficiálneho certifikátu autorizovaného servisu Jaguar Land Rover, ktorý sme získali vďaka kvalifikovanému personálu a tiež dodržiavaním prísnych procesov servisných úkonov stanovených výrobcom za použitia špecializovaných technológií a náradia výlučne pre značky JLR.

Objednajte si termín

  Základné informácie
  Servis
  Osobné údaje

  Zážitok zo servisu JP AUTO Nitra

  V servise JP AUTO Nitra so zákazníkmi budujeme vzťah založený na dôvere. Transparentnosť servisných úkonov je v tomto procese dôležitým faktorom a eVHC+ je jedným z mnohých spôsobov, ako ju dokazujeme.

  eVHC+ (Electronic Vehicle Health Check) poskytuje majteľovi vozidla, ktoré je aktuálne servisované v JP AUTO Servis videozáznam zo servisu, ktorý je zaslaný výhradne jemu na súkromný e-mail. Majteľovi ukazuje a popisuje problematickú časť automobilu, kvôli ktorej musia byť vykonané servisné úkony, ktoré tento problém odstránia.

  Pozrite si video, ktoré vám predstaví eVHC+ a množstvo ďalších benefitov servisu JP AUTO Nitra.

   JLR Mobility servis

   Náročnejšie servisné úkony si spravidla vyžadujú viac-dňovú prácu na vozidle. Pre mnohých je vozidlo každodenným prostriedkom pre transport, preto aj v tomto smere myslíme v prvom rade na spokojnosť klientov. Pri náročnejších servisných úkonoch poskytujeme pri zákazníkom službu JLR Mobility Service. Zabezpečujeme tak našim klientom spôsob dopravy počas celého trvania servisného úkonu na ich vozidle. V praxi to znamená, že v pripade časovo náročných opráv v servise JP AUTO Nitra poskytujeme odvoz alebo náhradné vozidlo Jaguar Land Rover.

    Najlepšie vybavený servis JLR na Slovensku

    Snažíme sa byť inovatívni a držať krok s najnovšími trendami v technológiach a postupoch v segmente predaja a servisu automobilov. Výsledkom tohoto prístupu sme sa stali prvý díler na Slovensku s autorizovanou klampiarňou a lakovňou vozidiel Jaguar Land Rover.

    Túto autorizáciu sme získali vďaka lakovníckym a klampiarenským technológiam a postupom, ktoré spĺňajú prísne štandardy a normy JLR. Dôležitou súčasťou je kvalifikovaný personál, ktorý dodržiava výrobcom stanovené procesy a postupy. Všetky technológie a príslušenstvo, ktoré používame na servisné úkony sú vyrobené výlučne pre vozidlá Jaguar Land Rover, čím zaručujeme dosahovanie továrenských kvalít.

     Prémiový prístup a transparentný servis

     Vieme, že čas je pre vás najcennejší, preto vás určite príjemne prekvapí nadštandardná rýchlosť servisnej prehliadky či elementárnych opráv. V prípade kratšej prehliadky ponúkame zákazníkom občerstvenie a možnosť posedenia v “lounge zone”, prípadne zabezpečenie služby Premium Taxi. Pri dlhšej oprave vás poteší možnosť vyskúšania si niektorých z naších vozidiel v rámci testovacej jazdy, či využitia služby JLR Mobility Service.

     Transparentnosť dokazujeme riadením sa systémom JLR, ktorý predpisuje časovú normu na ktorúkoľvek návštevu servisu s vozidlom z akéhokoľvek dôvodu. Na vyžiadanie taktiež poskytujeme zaslanie emailu s videonahrávkou v rámci služby eVHC+.

     ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE