Autorizovaný servis vozidiel Jaguar Land Rover

Vyberte si pre Vás najpohodlnejší spôsob objednania termínu pre servis vozidiel Jaguar Land Rover. Môžete nás kontaktovať na uvedenom telefónnom čísle alebo nás nechajte zavolať Vám. Stačí ak vyplníte krátky objednávkový formulár.

Ako funguje náš servis počas súčasnej pandemickej situácie?

Myslíme na vaše zdravie, preto sme zabezpečili všetky potrebné hygienické opatrenia pre servis vozidiel Jaguar Land Rover. Na komunikáciu so servisným poradcom sme vytvorili diskrétnu zónu, takže budete mať dostatočný odstup. Servisné stretnutia sú dohodnuté na konkrétny čas a zákazníkov prijímame po jednom. Vaše vozidlo bude po oprave dôkladne vydezinfikované a všetky dotykové plochy budú počas všetkých servisných úkonov chránené. Pri odovzdávaní vozidla taktiež dodržujeme bezpečný odstup a momentálne umožňujeme iba možnosť platby kartou. Veríme, že sa pri návšteve servisu JP AUTO budete cítiť bezpečne.

Objednajte si termín

Autorizovaný servis vozidiel Jaguar Land Rover - JP AUTO NITRA

PONUKA ZIMNÝCH SÁD KOLIES 2020/21

Výkonnosť, spoľahlivosť a dôvera. Originálne zimné disky Jaguar a Land Rover a schválené pneumatiky sú navrhnuté s ohľadom na vaše vozidlo. Esteticky dopĺňajú dizajn vozidla a zároveň ponúkajú optimálny záber, priľnavosť a interakciu na ceste aj v teréne. Nekompromisné testovanie je zárukou dokonalého pôžitku z jazdy v každom teréne. Pri kúpe zimných sád v JP AUTO máte ich prezutie a uskladnenie na prvý rok u nás zadarmo.

  TRANSPARENTNÝ SERVIS A PRÉMIOVÝ PRÍSTUP

  Vieme, že čas je pre Vás najcennejší, preto sme si istí, že Vás príjemne prekvapí nadštandardná rýchlosť našej servisnej prehliadky či opravy. V prípade kratšej prehliadky ponúkame zákazníkom občerstvenie a možnosť posedenia v našej “lounge zone”, prípadne Vám zabezpečíme službu Prémium Taxi. Pri dlhšej oprave Vás poteší možnosť vyskúšať si niektoré z našich vozidiel, ktoré poskytujeme na dobu trvania opravy Vášho automobilu.

  Máte niekedy pochybnosti, či boli v servise vykonané všetky služby, za ktoré ste si zaplatili? U nás sa vám to nestane. Pre čo najväčšiu transparentnosť Vám v prípade záujmu vieme poslať videonahrávku s online kontrolou Vášho vozidla.

   Autorizovaný servis vozidiel Jaguar Land Rover - JP AUTO NITRA

   Zimná prehliadka vozidla len za 50€

   Zima kladie na vozidlo zvýšené nároky, preto sme pre Vás vyskladali zimný balíček služieb pre vozidlá Jaguar a Land Rover za výhodnú cenu a expresný čas. U nás Vám vieme dať termín už na ďalší deň, v závislosti od vyťaženosti.

   • kontrola akumulátora
   • kontrola chladiacej kvapaliny
   • kontrola stieračov + nemrznúcej vody do ostrekovačov
   • diagnostika s kontrolou závad
   • kontrola pneumatík a hĺbky dezénu
   • kontrola podvozku
   • kontrola brzdového systému

    Geometria vozidla

    V našom servise máme k dispozícii najmodernejšie a najnovšie technológie, štandardné pre rodinu Jaguar Land Rover. O geometriu vášho vozidla sa postará systém smart 3D technologie, ktorý nájde aj tú najmenšiu nerovnosť. Pomocou tzv. tercov s kamerami, ktoré upneme na všetky kolesá vyladíme geometriu vozidla do dokonalosti.

    Prezúvanie pneumatík

    Príďte si vymeniť pneumatiky do servisu JP AUTO, pri kúpe nového alebo jazdeného vozidla máte prezutie a uskladnenie pneumatík u nás prvý rok zadarmo. V našom servise vám prezujeme pneumatiky expresne rýchlo, napríklad, kým si stihnete dopiť kávu v našej lounge zone.

     Úprava karosérie a laku

     Servis JP AUTO sa pýši najmodernejšou technológiou pre JLR na úpravu karosérie a laku – infračervenou striekacou kabínou, ktorá suší farbu pomocou infračerveného žiarenia. Dokáže vysušiť povrch celého automobilu za 5 až 6 minút. Jedná sa o najnovší štandard pre Jaguar a Land Rover.

      Autorizovaný servis vozidiel Jaguar Land Rover - JP AUTO NITRA

      ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE