Servis vrátane prvej autorizovanej lakovne a klampiarne vozidiel Jaguar Land Rover na Slovensku

Vyberte si pre vás najpohodlnejší spôsob objednania termínu pre servis vozidiel Jaguar Land Rover. Môžete nás kontaktovať na uvedenom telefónnom čísle alebo nás nechajte zavolať vám. Stačí ak vyplníte krátky objednávkový formulár.

Ako funguje náš servis počas súčasnej pandemickej situácie?

Myslíme na vaše zdravie, preto sme zabezpečili všetky potrebné hygienické opatrenia pre servis vozidiel Jaguar Land Rover. Na komunikáciu so servisným poradcom sme vytvorili diskrétnu zónu, takže budete mať dostatočný odstup. Servisné stretnutia sú dohodnuté na konkrétny čas a zákazníkov prijímame po jednom. Vaše vozidlo bude po oprave dôkladne vydezinfikované a všetky dotykové plochy budú počas všetkých servisných úkonov chránené. Pri odovzdávaní vozidla taktiež dodržujeme bezpečný odstup a momentálne umožňujeme iba možnosť platby kartou. Veríme, že sa pri návšteve servisu JP AUTO budete cítiť bezpečne.

Objednajte si termín

  Prezúvanie a uskladnenie pneumatík

  Pripravte sa na leto v našom servise. Prezúvanie od 48€ s DPH a uskladnenie pneumatík od 60€ s DPH zahŕňa:

  • demontáž kolies, vyváženie kolies, montáž kolies
  • umytie kompletov
  • ošetrenie pneumatík
  • uskladnenie na sezónu

  *Prezutie a uskladnenie zadarmo prvú sezónu pri kúpe nového/jazdeného vozidla v JP AUTO.

   Príprava vozidla na leto

   Využite balík služieb s cenou od 36€ s DPH, ktorý zahŕňa kontrolu:

   • stavu stieračov a doplnenie kvapaliny do ostrekovačov
   • tlaku v pneumatikách
   • stavu pneumatík a dezénu v mm
   • prevádzkových kvapalín
   • podvozku a bŕzd
   • vyfukovaného systému a pruženia
   • svetiel vozidla

    Geometria vozidla

    V našom servise máme k dispozícii najmodernejšie a najnovšie technológie, štandardné pre rodinu Jaguar Land Rover. O geometriu vášho vozidla sa postará systém smart 3D technológie, ktorý nájde aj tú najmenšiu nerovnosť. Pomocou tzv. tercov s kamerami, ktoré upneme na všetky kolesá a vyladíme geometriu vozidla do dokonalosti. Už od 24€ s DPH.

     SME PRVÁ autorizovaná klampiareň a lakovňa NA SLOVENSKU

     Sme prvý díler na Slovensku s autorizovanou klampiarňou a lakovňou vozidiel Jaguar Land Rover. Túto autorizáciu sme získali vďaka lakovníckym a klampiarenským nástrojom, ktoré spĺňajú prísne JLR normy a štandardy a rovnako vďaka plne vyškolenému personálu, ktorý pri práci dodržiava výrobcom presne stanovené procesy. Príďte sa presvedčiť sami.

     Diagnostika vozidla

     Nezanedbajte prevenciu vášho vozidla. Vďaka pravidelnej diagnostike, určenej výlučne pre Jaguar Land Rover vozidlá, vieme odhaliť aj tie najmenšie nedokonalosti na vašom vozidle, vďaka čomu budete predchádzať nákladným opravám v budúcnosti.
     Cena už od 36€ s DPH.

      PRÉMIOVÝ PRÍSTUP A TRANSPARENTNÝ SERVIS

      Vieme, že čas je pre vás najcennejší, preto vás určite príjemne prekvapí nadštandardná rýchlosť našej servisnej prehliadky či opravy. V prípade kratšej prehliadky ponúkame zákazníkom občerstvenie a možnosť posedenia v našej “lounge zone”, prípadne vám zabezpečíme službu Prémium Taxi. Pri dlhšej oprave vás poteší možnosť vyskúšať si niektoré z našich vozidiel, ktoré poskytujeme na dobu trvania opravy vášho automobilu.

      Ako jediný díler na Slovensku fakturujeme hodiny zákazníkom podľa JLR systému Topix. Ten predpisuje aký fixný čas si vyžaduje konkrétna oprava. Pre zachovanie transparentnosti vieme zákazníkom poskytnúť videonahrávku s online kontrolou.

       ZOSTAŇTE S NAMI V KONTAKTE